Fltom Плажа Шатор, Преносни Плажа Сонцето Засолниште за UPF 50+ UV Заштита, Лесно Поставување 3-4 Лице Плажа Шатор Сенка со торбичката, Анти УВ Плажа Крошна Шатор за Риболов

Fltom Плажа Шатор, Преносни Плажа Сонцето Засолниште за UPF 50+ UV Заштита, Лесно Поставување 3-4 Лице Плажа

DEN 1679.76

Достапност

Огромна Големина : 83 × 83 × 51 инчи flooor нуди пространа внатрешност простор што може да се вклопуваат како многу како и 4 лица; идеален за сите активности на отворено, семејството партија, патуваат, плажа, сонце, засолниште, пешачење, патио, парк одмор, градина релаксирачки, и повеќе.UPF 50+ Заштита : Нуди заштита од 97.5% UV зраци додека сте остане со двојно сребрена обвивка слој на шаторот.Овој слој не само што се отежнуваат сончевите зраци, исто така, се одразува на топлина, па внатрешни работи останува кул и покрај интензивната топлина надвор.Неверојатни 270° Вентилација Струење : Едно нешто што море на посетителите омраза, секако, е леплива, влажни чувство внатрешноста на шатор е за внатрешни работи во текот на топол ден.Овој шатор опција има огромен windows да се обезбеди беспрекорно вентилација, ви дава освежувачко и ладно чувство додека престојуваат во внатрешноста на шаторот.Тешки Конструкции : Тоа е конструиран од премија одделение fiberglass рамка, што е повеќе лесен, безбеден, и ' рѓа-отпорни.Рамка постојано се зајакнува и стабилизира шатор, овозможувајќи да застане на сопствените и тешки-должност полиестер ткаенини што го одржува обликот по сите-ден употреба.Брзо се Постави и Компактен : Можете лесно може да се соберат и расклопување во само прашање на неколку минути.Лесно за чување преголеми торбичката, 8 издржливи метална удели, 4 песок џебови, и 4 дечко линии.Можете да ги зачувувате сè погодно во сметководствената торба!.Боја : Портокал.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа