Avisiri 1 Играч Аркадна Копчиња Џојстик DIY Комплет Делови Вклучуваат 1x Елипса Balltop се Справи со Стап 10x LED Аркадна Копчето 1x USB Енкодер Контролер за PC MAME Малина Пи Windows (Меш

Avisiri 1 Играч Аркадна Копчиња Џојстик DIY Комплет Делови Вклучуваат 1x Елипса Balltop се Справи со Стап 10x

DEN 647.76

Достапност

Копчето е поставено на светлината цело време. 2 Pin Џојстик Терминали.USB Печати Терминали.Услугата живот достигнува 1 милион клика.Враќање на флексибилни, се повеќе носат-отпорни; Железо база паралелно конус; плоштад портата.Поддршка : Совршен LED Комплет за Windows Аркадни Игри PC Игри DIY Проект Аркадна Малина Пи за Retro Pie систем MAME.Максимален напон е 5 V.Auto, Турбо, Clecet, Режим Терминали.Висок Квалитет на 8 начин џојстик.Го отфрламе интерфејс.Можат да се применат на дрвена школка и железо шел машина,.Посветла и повеќе униформа.Ротари дизајн.Висока температура отпорни на пластични делови. 5 Pin Џојстик Терминали. 6 и 6-1 е Излез 5 V Моќ Терминали.Нејзините hight квалитет 5 Pin 8-начини џојстик модел.Висок квалитет на светлината-транспарентно боја во прав е додадена на АБС материјал.Поединечно независни налепници.Копчиња може да се отвори одделно за да додадете бренд ЛОГО.К1-K12 Притисни Копчиња Терминали.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа