Ноќта на вештерките пајажина Pop-Up Перење Забавува Расклопна со Капак Валкана Облека Забавува Перење Кошница Складирање Кошеви Организаторот за Детска Соба, Плакар

Ноќта на вештерките пајажина Pop-Up Перење Забавува Расклопна со Капак Валкана Облека Забавува Перење Кошница

DEN 1665.60

Достапност

【Расклопна и Преносни】Лесен и едноставно укината до тоа да се зачува простор, носење и чување насекаде по перење е направено. 【Големина】На перење забавува големина е 15.7*15.7*18.5 во,кога укината е 15.7 × 15.7 × 2 инчи.Идеален за чување на играчки, облека, книги и други производи од вашата секојдневна употреба. 【Мулти-користете】Идеален за перење простории, затворен простор, кампување, излети, играчка складирање, тревници и градини, итн.Дури и продавница за играчки и спортски објекти, многу лесно да се чисти.Одличен Помошник за дома, хотел или патување.Особено голема, за дома, тинејџери и ученичкиот дом соби. 【Практичен Дизајн】Овој pop-up забавува со патент покрива кои го прават тоа лесно за заштита на објекти од валкан или паѓа надвор.Таа има две цврсти рачки, така што може да го носи тоа лесно.Освен тоа, имаат исклучителна копчиња и лизгачот. 【Материјал】Направени од 210 D обвивка (лепење), на издржлив материјал и здрав дизајн обезбедува години на перење складирање.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа