DB Електрични 430-22018 Снег Ора Моторни Компатибилен Со/Замена За Northman 3 Инчен MGL4007, MGL-4007 MKW-4011 MKW-4009, М-4200 W-8912 М-4200 W-8012, MGL4007 11032A 198684 46-2482 6076 6076DBB

DB Електрични 430-22018 Снег Ора Моторни Компатибилен Со/Замена За Northman 3 Инчен MGL4007, MGL-4007 MKW-4011

DEN 599.52

Достапност

Спец : Одделение Тип : Снег Ора Мотор, Напон : 12, Ротација : ПОВТОРНО.Го заменува ОЕМ Броеви : ARROWHEAD : 430-22018, J & N : 430-22018, ЛЕСТЕР : 6076, 6076 DBB, PRESTOLITE : 46-2482, 46-880, MGL4007, РЕФЕРЕНТЕН БРОЈ : 11032 A, 198684, WAI : 6076 N, ЗАПАДНА МОТОРИ : W-8012, W-8912. Компатибилен Со/Замена За : NORTHMAN : Сите Модели. 1 година гаранција, те штити по купувањето.Ние сме убедени дека нашите производи ќе работат беспрекорно еднаш ќе се инсталира во вашето возило.Но, во редок случај тоа не се случи, ние ќе го замени тоа во секое време во рок од една година од својата цел.Ако имате проблем, ние ќе ги секој чекор да им помогне на вас, контактирајте со нас за замена. 100% Нови резервни Снег Ора Моторни ги задоволуваат ОЕМ спецификации за Northman.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа