FOCO МАК Тим Логото Реверзибилна Преголеми Sherpa Качулка Sweatshirt Hoodeez

FOCO МАК Тим Логото Реверзибилна Преголеми Sherpa Качулка Sweatshirt Hoodeez

DEN 1439.76

Достапност

Sherpa,Полиестер.Увезени.Официјално Лиценцирани.Материјал : Полиестер.Една големина одговара на сите.Страна цвест џебови.Двоен тим-обоени дизајн со храбар тим логото на екранот на предната страна.Не постои подобар начин што за да го најдете вашиот фан хауба, отколку со широка линија на FOCO официјално лиценцирани производ.Најдете сите вашите омилени тимови во нашата постојано проширување на понудата на опрема.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа