52 Парчиња 46mm Монета Капсули со 6 Големини (20/25/27/30/38/46mm), Монети Носителот Колектор Случај со Пена Заптивка и Пластични Складирање Организатор Сад за Монета Собирање ?

52 Парчиња 46mm Монета Капсули со 6 Големини (20/25/27/30/38/46mm), Монети Носителот Колектор Случај со Пена

DEN 647.76

Достапност

Стои дизајн ви овозможува лесно да ја земе надвор и го стави во.На здрав справи го прави лесен за носење.Монета колектор носител е добар избор како подарок за вашето семејство и пријатели.Ако не го имаат висок квалитет на монета заштитник да ви помогне продавница монети, тоа не само што не е лошо за зачувување и собирање на монети, но исто така неповолно да ги најдете.Монета Организатор Чување на Кутии Погоден за 6 Различни Големини Парички : пластични капсули на проблемот кутија со пена заптивка, која е одговара за монети од 6 различни големини-20mm, 25мм, 27mm, 30мм, 38mm, 46mm.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. Транспарентна монета капсула на монета собирање кутија е многу погодно да се провери проблемот.Ако сте монета колектор, може да имате многу скапоцени монети од различни големини.Дополнителна мрежа џеб на монета собирање на книгата исто така може да се одржи повеќе монета sorter и дихтунзи, зголемување на просторот за складирање.Монета торба може целосно да ги задоволи вашите потреби за собирање на разни златни монети. Монета складирање кутија содржи 52 парчиња монета капсули, и мрежа џеб зголемување на просторот за складирање. Погоден за 6 различни големини на монети - 20mm, 25мм, 27mm, 30мм, 38mm, 46mm. Стои дизајн и независни слот, тоа е многу погодно за вас да се отстрани и да се стави во.Здрав Монета Држачот за Собирачи : Парички за собирачи е направен од високо-квалитет густа пластика, со високо ниво на транспарентност и оксидација отпор, и dustproof.Посебна слот стабилизира монета сортирање лента, која може да се спречи оштетување и да падне предизвикани од триење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа