15 380mm Класичен Носталгија Стил Дрво Воланот со Рог Копчето, 6 Дупка, 3 Hollowing Зборуваше (Девојка Модел)

15 380mm Класичен Носталгија Стил Дрво Воланот со Рог Копчето, 6 Дупка, 3 Hollowing Зборуваше (Девојка Модел)

DEN 2519.76

Достапност

Материјал : Ова воланот е направен од висок квалитет на Махагони Дрво, на зборуваше е направен од Electroplate Железо.Тоа е направен од вистинско дрво, не индустриски лажна имитација на дрво.Спецификации : 380mm, 15 инчен дијаметар.Полиран краци. 6-дупки за инсталација.За 50mm (1.97") сад длабочина.Функција : дрво е уретан обложени да се даде на тркало на еден подолг живот отпорност на топлина за топли денови.Fitment : Ова управувачот може да се монтира на повеќето возила со 6 дупки шеф за полнење или центар адаптер за полнење.Внимание : Што треба да се подготви шеф комплет погодна за двете оваа волан и вашиот автомобил, оваа ставка не е вклучуваат шеф комплет.Боја : Девојка Модел.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа