DGDFLDGC 7 Компјутери Бамбус и Пластични Бања Прибор Сетови, Вклучува Четка за заби Првенство, Држач, Четка за заби, Сапун Фармацевт, Сапун Јадење, Тоалет Четка со Држачо

DGDFLDGC 7 Компјутери Бамбус и Пластични Бања Прибор Сетови, Вклучува Четка за заби Првенство, Држач, Четка

DEN 568.80

Достапност

Оваа мала, но целосно бања суштинско значење за полнење е совршен за вашата нова бања.Бања ѓубре може да се постави нема да биде лесно да се пробие како керамички сет, и не е лесно да се добие rusty. 【Издржлив и Лесен за Чистење】 Оваа бања додаток во собата за бања се направени од издржлив бамбус дрво и пластични материјали.Боја : Сива Боја.Тоа е од суштинско значење за опремување на бањата во собата со корпата за ѓубре за вашиот нов бања или гостинската соба бања. 【Стилски Дизајн】 стилски дизајн го прави бања фармацевт поставува идеален избор за модерни купатила. 【Совршен Подарок Избор】 Оваа бања постави целосно е многу погодна за домови, хотели и ресторани, канцелариски згради, и други значења.Солидна боја дизајн го прави овие модерни бања прибор лесно да одговара на различни стилови на бањи и изгледа домот и организирани.Тие се совршени за давање како подарок за семејството или пријателите за housewarming, свадба, денот на Благодарноста, и на Божиќ.Оваа бања сапун фармацевт и четка за заби носителот сет ќе додадете една голема допир на дополнителна елеганција на бања и да се земе вашата бања оркестарот да стилски нови височини.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа