Easthills Отворено Инстант Shader Продолжен L Лесно До Плажа Шатор Сонцето Засолниште за 2-4 Лице - Продолжен Zippered Кат

Easthills Отворено Инстант Shader Продолжен L Лесно До Плажа Шатор Сонцето Засолниште за 2-4 Лице - Продолжен

DEN 1679.76

Достапност

1 MINTUE (ИЛИ ПОМАЛКУ!) МЕСТЕЊЕ НА ВРЕМЕ.Поставување на оваа шатор не можеше да биде било побрзо или полесно!Во случај да не може да го дознаам, ние сме sewed чекор-по-чекор инструкции внатре во торбичката.УЛТРА ЛЕСЕН и ОТПОРЕН на ВОДА.Направена од 185 T полиестер, обложен со UPF 50+ заштита, со која се блокира 97,5% од штетните УВ зраци на сонцето, обезбедување на сите-ден заштита за вашето семејство на плажа или спортски настани.Тежи само 5 фунти и мерки 39" x 8.5" x 8.5" кога спакувани - лесно да се носат или се вклопуваат во багажникот на автомобилот.ПРОСТРАНА и ИЗДРЖЛИВИ.На 120g ЈП кат дава 82" W x 47" D x 50" H плус 43" пред тремот на простор за 2 возрасни и деца или домашни миленици, имајќи од влажна земја и клипови; три-двострано roll up прозорци за 360 степени ставови и ефикасна вентилација за да се спречи топла шатор; 4 внатрешната мрежа џебови за чување на вашите лични предмети.ZIPPERED ПРЕД ДОДАВА ПРИВАТНОСТ.На лесно да се затвори пред шаторот може да дојде во рака, кога има потреба да се менуваат надвор од пливачки костуми, доењето, или било кои други приватни момент.Кога ви треба екстра приватност, или се надвор од шаторот, поширокото zippered пред тремот може да се користи како влезна врата и затворени од внатре и од надвор.Вклучува 1 плажа шатор, 1 торбичката со рамо, рака, 10 пластични удели, 4 guylines и 1 складирање торбичка; Клиент пријателски 1 година гаранција; ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, иако .Ние ќе се секогаш среќни да помогнеме во рок од 24 часа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа