4 Парчиња Мали Метални Срце Облик Катанец Мини Брава со Клуч за Чување Накит Кутија Дневник Книга,Црно

4 Парчиња Мали Метални Срце Облик Катанец Мини Брава со Клуч за Чување Накит Кутија Дневник Книга,Црно

DEN 239.76

Достапност

Материјал : стабилна метал, бојата е црна.Катанец Големина : Прибл. 1.3"L x 1"W x 0.26"Х Клуч Големина : Прибл. 0.9".Пакетот вклучува : 4 парчиња на padlocks,може да се задржи во услуга за долго време.Срце облик на заклучување, исто така може да се примени како сувенир, по повод посебен ден, што ќе ве изненади дури и повеќе.Собирање и подарок : гроздобер антички padlocks може да се третира како колекционерски предмет, се применуваат заедно, кој ќе направи вашата колекција повеќе атрактивни; Служат како еден убав подарок за семејството и пријател, се препорачува, како и; И соодветно за Денот на Вљубените свадба и подароци, многу спомен.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа