LKH Заштитник esquinas10 Агол Заштитник Бебе, Дете Безбедност на Мебел Браник 32.8 Фт, Бебе Безбедност за Полнење за Мебел и Табели, Добра Отпорност на Абење(Големина:32.8 ft Ра

LKH Заштитник esquinas10 Агол Заштитник Бебе, Дете Безбедност на Мебел Браник 32.8 Фт, Бебе Безбедност за Полнење

DEN 1555.20

Достапност

СЕКОГАШ ЧУВАЈТЕ ГО ВАШЕТО ДЕТЕ БЕЗБЕДНО!Љубовта вашето бебе повеќе од ништо, и сакате да го заштитите главата и колената повреди од остри агли.Safe Материјал - Мебел Безбедност Браник е направена на еден еко-пријателски,Храна-Одделение за Безбедност и меки силиконски материјал кој е nontoxic и мирис за слободни.Тоа може да им помогне на бебиња и постарите се избегне повреда од остар ѕидови и табели.Бидете сигурни дека безбедноста и здравјето на вашите бебиња и постарите.Висока густина, силна жилавост : агол заштитници за деца - Висока густина силна жилавост материјал, со добра амортизација отпорност, отпорност на абење и трајност, долг животен век.ЛЕСНО се ИНСТАЛИРА 1 метар = 3.28 нозе; 1 инч = 2.54 cm Warm Совети : 1. Дозволете мало димензионални разлики поради различни рачни мерења.2. Производот ќе пристигне во рок од 10-20 дена и може да се врати во рок од 30 дена.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа