WFLNHB Фарови Собранието HY2502150 HY2503150 Замена за 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Santa Fe Проектор предните Светла Пар Лево+Десната Страна (Патнички & Возачот Страна)

WFLNHB Фарови Собранието HY2502150 HY2503150 Замена за 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Santa Fe Проектор предните

DEN 2296.80

Достапност

Директна Замена за-2007 2008 2009 2010 2011 2012 Santa Fe Светлата Собранието.Материјал-ABS Пластика/Поликарбонат Леќа,Изработени од високо квалитетен материјал да го издржат груб патот носат.Кондензација и Остатоци Заштита-светла за употреба со највисок квалитет butyl пломби да се спречат какви било недостатоци да влезат во светлината за домување.Plug-n-игра за Инсталација-Има нема потреба за било какви промени, тие капка право во фабриката локација, водоотпорен, прашина издржливи и отпорни на корозија.Забелешка-90 дена политика на враќање со 180 дена гаранција.Фарови Собранието HY2502150 HY2503150 Замена за 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Santa Fe Проектор предните Светла Пар Лево+Десната Страна (Патнички & Возачот Страна)Спецификации : Дел Број : 921010 W060,921020 W060,HY2502150,HY2503150 Placement на Возило : Лево,Десно,Пред Сијалица Тип : Халоген(H7 Висок/Низок Зрак Сијалица)Светилки се Вклучени : No Housing Боја : Црна Боја : Цврстиот Мат Црна Боја Housing Lens : Тешки Polycarbonate Lens Боја : Јасно Пакет Вклучуваат : Возачот Левата Страна & Патникот Право Side Replacement за : Замена за 2007 Дедо Fe Replacement за 2008 Дедо Fe Replacement за 2009 година, Дедо Fe Replacement за 2010 Дедо Fe Replacement за 2011 Дедо Fe Replacement за 2012 Дедо Fe Package Вклучувајќи : Фарови Лево+Десната Страна (Патнички & Возачот Страна).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа