Dynacraft Голф Клуб Ритам Острилка Алатка

Dynacraft Голф Клуб Ритам Острилка Алатка

DEN 239.76

Достапност

ВИСОК СТЕПЕН 6 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МАШИНА ШЕФОВИТЕ НА ЕДЕН ИНСТРУМЕНТ, 3 за У тип клуб жлебови и 3 за V тип на жлебови.МАКСИМАЛНА ТРАЈНОСТ И СЕЧЕЊЕ НА ЕФЕКТИВНОСТА.ПОМАГА да ДОДАДЕТЕ ПОВЕЌЕ се ВРТАТ НА СИТЕ КЛУБОВИ, совршен за чистење или ре-grooving песок оптоварување, топчето оптоварување, јазот оптоварување, пристап оптоварување, песна и други голф нови клубови.СПАКУВАН ВО ЈАСНО ПЛАСТИКА БЕЗБЕДНОСТ НА САД ЗА ЛЕСНИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ.БОИ : Сина, Златна, Црвена, Сребрена.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа