PSCCO 4Set Undermount Потоне Клипови Потоне Загради Мијалник Фитинзи за Кујна Бања

PSCCO 4Set Undermount Потоне Клипови Потоне Загради Мијалник Фитинзи за Кујна Бања

DEN 191.76

Достапност

Потоне клипови може да се користи за да се инсталира кујната или бањата тоне безбедно и сигурно.Лесно да се инсталира,квалитетни и издржливи и не е лесно да се оштетат.Потоне клипови се обезбеди стабилност за да се зацврсти било undermount потоне во место!.Употреба на undermount садопери & undermount бања тоне.Тоа можат да го издржат било тежина тоне и држете ги цврсто на место.Пакет се вклучени : Вкупно 4 поставите потоне клипови.Материјал : Железо Површински третман : поцинкуван Големина : L-тип на железна плоча : 4.3x2x1.7cm Бакар нут со внатрешен заби : M6 Хексагонални орев : M6 Сите-во-едно завртка : M6 Тежина : 150 g не можат да Го издржат било тежина тоне и држете ги цврсто на место, наменета за база садопери и под-полица бања тоне.Пакет содржина : 4pcs L-облик железни плочи 4pcs Месинг нут со внатрешен заби 4pcs Хексагонални завртки 4pcs Завртки.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа