Леплива Футроли - Супер Маг Торбичка - Сокриени Двојно Оџакот Муниција Списание Еден Торбичка за Екстра Муниција (2 Пакет, Црна)

Леплива Футроли - Супер Маг Торбичка - Сокриени Двојно Оџакот Муниција Списание Еден Торбичка за Екстра Муниција

DEN 573.60

Достапност

ЛЕПЛИВА HOLSTER : Направен од супер не се лизга материјал кој, со притисок, се придржува до речиси ништо.СУПЕР МАГ ТОРБИЧКА : Дизајнирани за единечни или двојни оџакот, одговара на повеќето списанија до двојно оџакот 45. "А" РАМКА ДИЗАЈН : Закачите "А" рамка за да појас & зацврсти, или дозволуваат Леплива материјал да се одржи на торбичка IWB.НЕ КЛИПОВИ ИЛИ ЦИКЛУСИ и тоа : "леплива" кожата е дизајниран да се придржуваат до корселе, долна облека, или на вашата кожа.КВАЛИТЕТОТ АМЕРИКАНСКИ ИЗРАБОТКА : Лепливи Футроли, Inc.стои со квалитетот на нашите футроли и додатоци, кои се 100% произведено во САД.Во Леплива Футроли, ние се страстни за безбедност и избегнување опасни по живот ситуации, која е причината зошто ние се редефинирање како носите вашиот заштита.Holster вклопуваат е еден од најважните аспекти на безбедноста, како сопственици никогаш не сакаат да се откажат од своите парче или имаат проблеми со повраќање на тоа.Ова е она што го инспирираа да се создаде Леплива Holster, која е наменета за лесен пристап и мазна нерешено.Сите наши производи се со гордост се направени во САД.Можете да им верувате на квалитетот и сигурноста во секој бод.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа