Пакет 30 4.5 24g Смола Влакна Пескарење Мелење Диск На/O 24 Чакал Груба 7/8 Арбор

Пакет 30 4.5 24g Смола Влакна Пескарење Мелење Диск На/O 24 Чакал Груба 7/8 Арбор

DEN 350.40

Достапност

Пакување од 30 4.5" Влакна Смола Диск 24g.Големина : 4.5" Арбор : 7/8" Жито : 24. Материјал : Алуминиум Оксид Поддршка : Тешки Вулканизирана Влакна.Машина Се Користи За : 5" Агол Брусилки Максимална Брзина : 8,000. Безбедност : Безбедност очила, ракавици, уво заштита.Спецификација Големина : 4.5" Арбор : 7/8" Жито : 24 Материјал : Алуминиум Оксид Поддршка : Тешки Вулканизирана Влакна Машина се Користи За : 5" Агол Брусилки Максимална Брзина : 8,000 Безбедност : Безбедност очила, ракавици, уво заштита.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа