GHFYGCD Работа Стол Компјутер Столче Прилагодливи Хидраулични Возен Ротари Столица за Масажа, Салон за Статистика Обраснат на лице Спа Медицински Тетоважа Стол Столч

GHFYGCD Работа Стол Компјутер Столче Прилагодливи Хидраулични Возен Ротари Столица за Масажа, Салон за Статистика

DEN 1492.80

Достапност

Отпорност на триење, стареењето отпор, без мирис и прилагодлива рачка висина за да се исполнат работа барања. ★ Удобно дизајн : седиште перница, 360° слободни ротација, безбедност експлозија-доказ гас пол, не се лизга тивко СТП тркала, најлон 5 ноктот, безбедност имајќи тежина 100 KG.Ако не го прифати, ве молиме да го купите внимателно. ★ Мулти-функција : 47-59 cm workbench, погоден за дом, канцеларија, лабораторија, амбуланта, салон за убавина, салон за убавина, компјутер соба, спа.Сепак, поради осветлување, боја отстапување на екранот може да се различни од вистинскиот објект.На ергономски дизајн и поместена 360° вртливата дизајн направи стилски и удобно, а оваа модерна стол/столче додава елеганција на секоја соба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа