СПОРТ МИЛЕНИЧЕ Дизајни Количка за Патување Мачка Превозникот

СПОРТ МИЛЕНИЧЕ Дизајни Количка за Патување Мачка Превозникот

DEN 1103.28

Достапност

УДОБНО МОБИЛНИ МИЛЕНИЧЕ ПОДЛОГА : Пет оператори често се безбедни, но не секогаш удобно.На Sport Pet Премиум Милениче Превозникот нуди голем решение за двете со мека, здрав обвивка и многу мрежа панели да им понуди на вашето куче или мачка приказ.ПРОСТОР ДА се ВОДАТ ОД : мрежа од страна на домашно милениче превозникот unzips и огради надвор да се создаде многу простор за нозе за вашиот верен придружник.Додека вашето домашно милениче е во движење со вас, таа може да како и да уживаат во секој малку на тоа!.ПЕРАТ ПЕРНИЦА : Има кадифен во внатрешноста на перница за вашето домашно милениче да уживаат – убав чекор за разлика од хард пластични!И тоа не е само лесен за вашето домашно милениче.На перница може да се отстрани и чисти право во вашата машина за перење.ЛЕСЕН ЗА инсталација И STOW : Целосно расклопна изградба пакети надолу лесно – не clunky кинолошки да се чува во плакарот!Zip-надолу, количка за дизајн поставува во моменти, и пакети надолу compactly за складирање.ЗА МАЧКИ И МАЛИ КУЧИЊА : премиум милениче превозникот е препорачливо за скоро било која големина на мачка, како и pomeranian, shih tzu, yorkie, chihuahua, боксер, dachshund раси и сите други мали до средно-мало куче.Стил : Премија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа