Монета Капсули Круг Пластични Монета Носителот Случај со Складирање Организатор Кутија за Монета Собирање Материјали (27 мм, 100 Парчиња)

Монета Капсули Круг Пластични Монета Носителот Случај со Складирање Организатор Кутија за Монета Собирање Материјали

DEN 286.80

Достапност

Висок транспарентен : Јасно пластика монета собирање на сопствениците, лесно да се види точки во внатрешноста, да се олесни проблемот видите, се прикаже и размена.Одличен подарок : јасно монета организаторите да се олесни проблемот складирање, прикажување и размена, практичен подарок за монета собирачи да ги чувате и да се заштити неговата/ нејзината омилена монети.Материјал : направен од задебелена пластика, трајни монета капсули; Тема : безбедност круг агол дизајн, мазна на допир и задржете; Висок транспарентен : лесно да гледаат на работите во внатрешноста.Мерења (дијаметар x длабочина) : јасно круг монета носителот внатре големина е 27 x 3 mm, надвор големина е 31 x 5 mm; Може да се одржи не поголема од 27 мм монети, комеморативна монети. 100 Парчиња монета капсули круг 27 мм пластични монета носителот случај со складирање организатор кутија за монета собирање материјали Карактеристики на мал круг монета случај : Големина (Кол.Со кутија за складирање : Големина (LWH) : за 6.Издржливи : Изградени од задебелување на пластика, трајни и обновливи круг монета случаи.x Длабочина) : Надвор големина : 31 x 5 mm; Внатре големина : 27 x 3 mm, може да го држат парички, чиј дијаметар не поголем од 27 mm.Материјал : пластика; Боја : јасно Употреба : Јасно пластика паричка сад резерви се одличен подарок за пријател, кој е љубов монети собирање, корисни за заштита на монети од прашина и корозија.Добро печат : на насловната и на база кадар заедно цврсто, прашина-доказ и антиоксидативни, монета капсула носители на функција како парички' заштитници; Полумесечина отворање дизајн : лесен за употреба.5 см, доволно простор за да се tidily акции 100 парчиња монета капсула случаи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа