PneumaticPlus PC-3/8-N4 Притисни за да се Поврзете Цевки Вклучите, Машки Права - 3/8 Цевка OD x 1/2 NPT Нишка (Пакување од 10)

PneumaticPlus PC-3/8-N4 Притисни за да се Поврзете Цевки Вклучите, Машки Права - 3/8 Цевка OD x 1/2 NPT Нишка

DEN 539.04

Достапност

Телото Стил : Машки Права. 3/8" Цевка OD x 1/2" NPT Тема.Течност Тип : Воздух Само.Применливи Цевка : Полиуретан и Најлон.Pneumatic Plus нуди композитни делови во широк спектар на големини, телото стилови и конец типови за различни пневматски апликации.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа