CORNERJOY 2 ПАРЧИЊА Кујнски Мијалник Цедилка и Затка Комбо Кошница Замена за Стандардна 3-1/2 инчен Мозоци,од не ' Рѓосувачки Челик Кошница со Гума Затка Дното

CORNERJOY 2 ПАРЧИЊА Кујнски Мијалник Цедилка и Затка Комбо Кошница Замена за Стандардна 3-1/2 инчен Мозоци,од

DEN 143.76

Достапност

ЦЕДИЛКА/ЗАТКА : Кујнски Мијалник Цедилка и Затка Комбо Кошница Замена одговара на повеќето стандардни 3-1/2 инчен кујнски мијалник потрошувачка во САД - Забелешка : ве молиме двојно проверете ја големината/дијаметар на потоне мозоци пред купување на производот.ДАМКА ОТПОРНИ : Пакување од 2 Кујната Кошница Цедилка и Затка комбо ефикасно фаќа храна, отпадоци, остатоци од одење надолу потрошувачка и затнување до водовод во кујната.Користете Затка да се пополни мијалникот со вода за миење и впива. 32 дупки на кошница за непречено и брзо дренажа.УДОБЕН ОПЕРАЦИЈА : Лесно пост стил потоне цедилка/кошница со едноставна помогнам и да се повлече инсталација и работа; На цедилка бара тесна правоаголна центар дупка стил потоне за инсталација.МНОГУ ИЗДРЖЛИВИ : Издржливи и отпорни на корозија за долгорочна употреба; Изградена минатата материјал со нерѓосувачки челик и обложено хром, високо квалитетни пластични knob; Едноставен и не-опструктивна дизајн за да се спарите со секој стил на потоне.Дамка-слободен и лесен за чистење со отстранување на кошницата за да ја испразните со контрола прилог на центарот; мијалникот цедилка е машина за миење садови безбедно.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние мислиме дека ќе си ја сакаат оваа Потоне Цедилка и затка, колку што тоа го направи!Но, во случај да не, ќе се покриени од страна на нашите 30 дена, без прашања праша, пари гаранција за враќање.Ние сакаме нашите клиенти да биде 100% среќни.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа