Rpuomtz 11 КОМПЈУТЕРИ Месинг Presta и Schrader Вентил Адаптер, Велосипед вентилот на Гумата Адаптери, Топката Пумпа Игла Млазницата Inflator Комплет за Салата Балон Играчка Пумпа

Rpuomtz 11 КОМПЈУТЕРИ Месинг Presta и Schrader Вентил Адаптер, Велосипед вентилот на Гумата Адаптери, Топката

DEN 400.80

Достапност

Најдобрите Велосипеди Вентил Адаптер - 3x DV/SV адаптер; 2x AV Адаптер; 1x SV адаптер.Стандардната големина адаптер одговара на повеќето велосипед пумпи.Погодни за планински велосипеди, патот велосипеди, fixie велосипеди со Presta вентил цевки, исто така се идеални за гумени играчки, Воздух кревет, фитнес бол, балон, Јога Топката, плива прстен, и др. 1 buc Метал Кошарка Игла, 2 парче пластика Балон Млазници,1 парче од месинг Балон Млазници, 1 парче Воздушна Пумпа Адаптер Црево за Јога топката, топката за Вежбање, Удар топката, Пилатес топката, топката Фудбал, Кошарка топката, Играчка Топката.Различни адаптерот може да се користи за да се вклопи во несоодветни вентили за воздух пумпа или бензинска пумпа компресори anzupassen.Лесен за инсталација : Лесни, практичен, лесен за инсталација и лесен за користење, едноставно завртка и перничиња се надувуваат автомобилската пумпи, компресори.Материјал : бакар,abs,ткаенина стандардна големина адаптер одговара на повеќето велосипед и топка пумпи Пакување листа во кутија : -3x DV/SV адаптер -2x AV адаптер -1x SV адаптер -1x метални игли -3x балон млазници(1metal+2plastic) -1x воздушна пумпа црево.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Piusi САД F0030420D Viscomat, 200/110V
  • Новак

Piusi САД F0030420D Viscomat, 200/110V

DEN 361.68

Проток 2.4 gpm.Оперативен притисок од 170 psi да 355 psi.Автоматското префрлување на и исклучување.Автоpriming пумпа