X AUTOHAUX 2бр 1 Златен Тон Автомобил Аудио Звучници Покрие Мрежа Subwoofer Скара Рог Guard Заштитник

X AUTOHAUX 2бр 1 Златен Тон Автомобил Аудио Звучници Покрие Мрежа Subwoofer Скара Рог Guard Заштитник

DEN 1992.00

Достапност

Големина на : Внатрешен Дијаметар : 35mm / 1.38", Одговара за Звучник Дијаметар : 1 Инч, ве Молиме двојно проверете ја големината за да бидете сигурни дека пред купување.Боја : Злато На Ѕвонење, Црна, Материјал : Пластика, Железо.Додава екстра заштита на вашиот woofers, одлична за автомобил јазик.Говорник, решетката може да ги красат јазик, и да се игра добро dustproof ефект.Автомобилот говорникот скара може директно да го замените стариот или носи еден.Тоа го прави вашиот говорникот изгледаат повеќе привлечни.Бренд нови објекти, никогаш не се користат или се инсталирани.Се користи за DIY јазик и автомобили говорникот декоративни круг.Одлично за автомобил subs, woofers, и звучници.Заштити и обезбеди додека покажувајќи ги исклучите со овој класичен низок профил, мрежа наменета скара.Автомобил говорникот скара ќе ве спречи од push-in, rips, солзи, и случајно удар приклучоци.Ќе не flex и назад кога се наметнува со рака.Боја : Злато На Ѕвонење, Црна.Материјал : Пластика, Железо.Одговара за Звучник Дијаметар : 1 Инч.Надворешниот Дијаметар на Скара : 38mm / 1.5. Внатрешен Дијаметар : 35mm / 1.38. Големина : 43x8mm / 1.69x0.31(D*T).Ве молиме двојно проверете ја големината за да бидете сигурни дека пред купување.Ве молиме овозможи 1-3 cm отстапување предизвикана од рачно мерење. 2 x Автомобил Говорникот Скара.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Piusi САД F0030420D Viscomat, 200/110V
  • Новак

Piusi САД F0030420D Viscomat, 200/110V

DEN 361.68

Проток 2.4 gpm.Оперативен притисок од 170 psi да 355 psi.Автоматското префрлување на и исклучување.Автоpriming пумпа