Шарен Папагал Џунглата Мажите Долг Ракав Дуксери Топло Маскирани Pullover Sweatshirt За Есен Зима Пролет Outwear Со Џебови

Шарен Папагал Џунглата Мажите Долг Ракав Дуксери Топло Маскирани Pullover Sweatshirt За Есен Зима Пролет Outwear

DEN 1398.96

Достапност

Ние ќе се потрудиме да ви помогне во рок од 24 часа.5 инчи, биста : 70 cm/27.Имаме осум големини за вас да се избере : S, должина : 67 cm/26.Направени во САД или Увезуваат.Да се реши тоа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да е-пошта и контакт.5 инчи, L, облека Должина : 73 cm/28.7 инчи, биста : 67 cm/26.4 инчи, 5 XL, должина : 85 cm/ 33.Имаме осум големини за да го изберете од : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, ги проверите деталите пред купување, мерење на големината, купи вистинската големина, и се вклопуваат совршено.6 инчи, биста : 50 cm/20.1 инчи, Биста : 61 см /24 инчи, 3 XL, должина : 81 см/31.Овој џемпер е направен од композитни кадифени ткаенини, која е мека, има умерено се чувствуваат, не е лесно да се pilling и ги деформира, и е удобен за носење.3 инчи, М, должина на : 70 cm/27.Големината е мерени рачно, и грешката е во рок од 1-2cm.Рака Мие Само.8 инчи, 2 XL, Должина : 79 цм/31.Класичните стилови може да се совпадне по своја волја, како што се : фармерки, секојдневен панталони, спортски панталони, панталони, јакни, надолу јакни се совршено одговараше да се направи себе си изгледаат модерно.2 инчи, 4 XL, должина : 83 cm/32.Овој џемпер е направен од композитни кадифени ткаенини, благи, умерени во рака, ветер и студ, не е лесно да се pilling и деформација, и удобен за носење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа