POTAETWL 2 Панел Платно Ѕид Уметност - Архитектура во Њу Делхи Слика на Платно Ѕид Уметност Канцеларија, Дневна Соба, Кујна Модерна Дома Декор 24x36

POTAETWL 2 Панел Платно Ѕид Уметност - Архитектура во Њу Делхи Слика на Платно Ѕид Уметност Канцеларија, Дневна

DEN 580.80

Достапност

ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА : Секој платно панел е 24"x36" (за 60cmx90cm), вкупно 2 Панели.ЛЕСНО ДА се ОТКАЖАМ : Секој панел на платно отпечатоци веќе се протегала на цврсти дрвени рамки, галерија завиткани, со куки и други додатоци, подготвен да се откажам.ПЛАТНО ДЕКОРАТИВНА УМЕТНОСТ : Добра идеја за дома внатрешните ѕидови оркестарот како дневна соба, спална соба, кујна, бања, гостинската соба, канцеларија и други.Одличен подарок идеја за пријателите и семејството за одмор или други специјални прилики.HD ПЛАТНО ПЕЧАТЕЊЕ : Убав квалитет, HD отпечатоци на премиум платно, погодна за внатрешна виси декорација на ѕидот, голема глетка да се погледне нагоре и да видиме додека работат или студираат од дома.УМЕТНИЧКИ дела ПАКЕТ : Вашите слики ќе бидат внимателно спакуван во за да се осигура дека тие ќе ти стигне во добра состојба.Никакви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок од 24 часа.Забелешка : Поради monitor display прашања, вистинските бои може малку да се разликуваат од сликите.Боја : Multi15 | Големина : 24*36".


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа