Француски Тост Момчиња Tricot Песна Панталона

Француски Тост Момчиња Tricot Песна Панталона

DEN 479.76

Достапност

90% Памук, 10% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 100% Полиестер Tricot.Станот Внатре Еластична Корселе.Поли Мрежа Piecing На Страни.Патент Затворање На Глуждовите.Машина За Миење Со Ладна Како Бои.Само Не Хлор Кајгана, Кога Е Потребно.Собори Сува Ниска.Топло Железо.Оваа памук мешавина руно jogger има удобна атлетик одговара.Тоа се одликува со еластична корселе, shoelace нерешено мозок, функционална пред џебови и ребрести ракав.Натпреварот во чекор со вашите омилени качулка да заврши изглед.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец
  • Новак

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец

DEN 897.60

Тешко, издржлив, и пукнатина отпорни.Чисти сите spills веднаш.Со PSI оценка 10 X повисоки од стандардните premixed