USB C Автомобил Полнач,Dual 30W Брзо Полнење Компатибилен за Samsung Галакси S21 Плус/Ultra/S20 FE/Плус/Белешка 20/Ultra/10/9/8/S10e/S9/S8/A21/A52/ A42/A32/A72,Пиксели 6 Про,Брзи Автомобили Адаптер Тип C

USB C Автомобил Полнач,Dual 30W Брзо Полнење Компатибилен за Samsung Галакси S21 Плус/Ultra/S20 FE/Плус/Белешка

DEN 275.76

Достапност

【Универзална Компатибилност】 : Тип C Автомобил Полнач за брзо полнење за Google Пиксели 6/5/5 XL 4А-4/4 XL 3А 3/3 XL 2/2 XL, XL, Samsung Галакси S20/S20 Плус/S20 Ултра/S20 FE 5 G,S21/S21 Плус/S21 Ултра 5 G,S10 S10 Плус,S10 5 G,S8 S9,S8+,S9+,А50 A70 A80 A90 5 G,A71 A51 A41,A51 5 G,A71 5 G,A52 5 G,A72 5 G,A12 A42 5 G,A32 5 G,Забелешка 10/10 Плус/20 20 Ултра/9 8,Мото Motorola Г-7 G8/Г-7 G8 Игра /Г-7 G8 Моќ /Г-7 G8 Плус,G Брзо. 【Двојна Порта Брзо Полнење Автомобил Полнач】 На : 18 W PD и 5 V 2.4 dual-порта дизајн може да се супер брзо полнење два уреда истовремено и да ги задоволи полнење потреби за различни видови на електронски уреди .На PD Автомобил полнач adpter усвојува Моќ Испорака Техника може да обезбеди 18 W брзо полнење за разни компатибилни уреди, вклучувајќи iphone 12, можете да добиете неверојатен 50% за 30 минути.Дополнителни 5 V 2.4 порт може да се компатибилни со сите типови на конекција USB. 【Безбедност Технологија】 : На 30 W запалка приклучок за usb C полначот Заверена со CE, FCC и Ro HS ,интелигентни коло на автомобил адаптер за полнење дизајни за заштита од краток спој, над-греење, над-струја, и во текот на полнење.Интимно опремени со кружни мека сина LED светло, е лесно да се најде и да го користите во текот на ноќта. 【USB A кон C-Samsung Галакси A42,A21,A20,A20 E,A10e,A90,A80,A71,A70,A60,A51,А50,A40,A30,A11,A01;-Samsung Галакси M51,M21,M31,M20,M30,M40;F41,-Samsung Галакси Јазиче A7,Tab S7,Tab S7+,Табот S6 Лајт,Tab S6,Tab S5e,Tab S4;- Google Пиксели 5/4 XL/4/3 XL/3/3а XL/3а/2 XL/2 - Мото G Моќ/G Перо/Г-7 Плус/Енергија/Игра/Г-7/G6/G6+, Z4/Z3 Игра/Z2 Сила/Z2 Игра - V60 Thin Q/V50/V40 V35/V30/V20, G8 Thin Q/Г-7/G6/G5 - Подлога Про 2020/2018 (12.9/10.5 инчи) -Новиот Mac Book Pro 12-инчен 13.3 инчен 15-инчен со Тип-C Порта 2016/2017/2018, Новиот Macbook Air 2018 Пакет Содржина : (Сино)1 X Брза Двојна Порта автомобил adapter1 X USB А до в cable1 X USB C до C кабел.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец
  • Новак

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец

DEN 897.60

Тешко, издржлив, и пукнатина отпорни.Чисти сите spills веднаш.Со PSI оценка 10 X повисоки од стандардните premixed