Прилагодливи 3D Печатач со Вжарено Гајтанот Носителот Акрилик Материјал Резерви Фах Фиксна Стои со Лого

Прилагодливи 3D Печатач со Вжарено Гајтанот Носителот Акрилик Материјал Резерви Фах Фиксна Стои со Лого

DEN 263.52

Достапност

Лесно да се прилагоди за различни должина од 55 до 105mm.Акрилик 3 D Печатач со Вжарено Tabletop Планината Рек Рамка Фах Носителот Заградата.Одговара за 3 D Печатач со Вжарено Гајтанот Ролери, Материјали.Направена од Акрилик Материјал.Опис : Направена од Акрилик Материјал. - Одговара за 3 D Печатач со Вжарено Гајтанот Ролери, Материјали. - Лесно да се прилагоди за различни должина од 55 до 105mm. - Акрил 3 D Печатач со Вжарено Tabletop Планината Рек Рамка Фах Носителот Заградата.Спецификација : - Материјал : Акрилна Боја : Црна Димензии : 145*15*32-милиметри/5.71*0.59*1.26 inch Package Вклучува : 1 Парче 3 D Печатач Материјали Држачот.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа