Fujimi FU60056 1/350 J. M. S. D. F. Hyuga Класа Хеликоптер Разурнувачот DDH-181 Пластични Модел комплет

Fujimi FU60056 1/350 J. M. S. D. F. Hyuga Класа Хеликоптер Разурнувачот DDH-181 Пластични Модел комплет

DEN 993.36

Достапност

На стока цена и товар сите не вклучува Осигурување.Пластични Дел 15 компјутери Decal Делови 2 парчиња Фото Гравиран Делови 1 компјутер Налепница Дел 1 компјутер Упатството Внимание ве молам : Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Сите даноци, царински давачки, увоз на localgovernment може да ви наплати такса ќе биде на товар на купувачот.Ви благодариме за yourpatience и разбирање.Обично, на меѓународниот поштенски статии ќе биде долго време.) Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта или пораки.Во некои случаи, вашиот пакет остане во регионот на скопска за повеќе од 7 дена, тоа ќе биде можно да се врати за нас.Други земји во светот ве молиме контактирајте со нас да се пресмета товар.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Piusi САД F0030420D Viscomat, 200/110V
  • Новак

Piusi САД F0030420D Viscomat, 200/110V

DEN 361.68

Проток 2.4 gpm.Оперативен притисок од 170 psi да 355 psi.Автоматското префрлување на и исклучување.Автоpriming пумпа