Т-Играчка Воена Загатка Модел Колекции, 1/72 Кина Z-9G Хеликоптер Пластични Модел, детски Играчки и колекционерски предмети

Т-Играчка Воена Загатка Модел Колекции, 1/72 Кина Z-9G Хеликоптер Пластични Модел, детски Играчки и колекционерски

DEN 1843.20

Достапност

Реставрација на воени хеликоптери : 1/72 скала врати Кина "Z-9 G" хеликоптер модел,рачно DIY собранието и рака-насликани модели, вежбање на децата размислување и способноста за оние кои сакаат воени авиони Тоа е добар Божиќ подарок.Пакувањето на производот : - Авион модел делови - Инсталација цртежи - Боја set - Боење пен - Градежни алатки.Тоа е мулти-цел на напад на хеликоптер се користи во текот на денот.Функција : - Кина "Z-9 G" вооружени хеликоптер модел (без лепак), воена автомобил модел set - Треба прирачник DIY собранието и рачно боење - Исклучителна симулација, помалку burrs, висок квалитет на изработка, стерео рендерирање, 3 D effects, полн со детали дизајн - Еколошки пластични материјали се безбедни, еколошки и здрава горива (децата не треба да јадат) - Водоотпорен и издржливи - International certification : професионална сертификација, како што се EN71, ASTM, IS08124 Product параметри : - Кина е "Z-9 G" вооружени хеликоптер модел, воено оружје модел - Специфична тежина : 1/72 - Инсталација : прирачник за боење и прирачник собранието - Материјал : Зелена пластика - Тежина : 476 GInstallation : ве Молиме следете ги инструкциите за да го инсталирате (не може да го изгуби парче од мозаик)Предупредување : Не се погодни за деца под 3 години, ве молиме да користите под надзор на возрасни! !Забелешка : сликата е по боја е завршен.Тоа е предизвик да се тестира вашата рака и да имаат добар размислување.Исклучителна изработка : хеликоптер модел навистина ја враќа оригиналната форма, исклучителна симулација, помалку брус, висок квалитет на изработка, еколошки боја рендерирање, 3 D effects, детален дизајн, исклучителна цртежи, DIY рачно изработени модели.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец
  • Новак

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец

DEN 897.60

Тешко, издржлив, и пукнатина отпорни.Чисти сите spills веднаш.Со PSI оценка 10 X повисоки од стандардните premixed