Toleblock QM за Tolecut Целосна Листови, 971-0059, блок 1

Toleblock QM за Tolecut Целосна Листови, 971-0059, блок 1

DEN 825.12

Достапност

Toleblocks се специјално дизајнирани за TOLECUT Допир-Up пескарење листови (не се вклучени).Овие исклучително цврсти и издржливи блокови обезбеди одлична подлога за отстранување на nibs & работи.УПОТРЕБА : Toleblock QM специјално дизајнирани за повеќе curvatures во еден блок.ЦЕЛОСНА ЛИСТА : Употреба со TOLECUT Целосна Листови.Toleblock QM ќе НЕ одговара 8-Намалување или 4-Намалување на Листови.НАПРАВЕН ВО ЈАПОНИЈА : Произведени од страна Kovax, лидери во обложени абразивни технологија за над 90 години, во автомобилската, металугрија, и машини за индустрија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Piusi САД F0030420D Viscomat, 200/110V
  • Новак

Piusi САД F0030420D Viscomat, 200/110V

DEN 361.68

Проток 2.4 gpm.Оперативен притисок од 170 psi да 355 psi.Автоматското префрлување на и исклучување.Автоpriming пумпа