Toleblock M за Tolecut 4-Намалување на Блок Листови, 971-0055, блок 1

Toleblock M за Tolecut 4-Намалување на Блок Листови, 971-0055, блок 1

DEN 350.64

Достапност

Toleblocks се специјално дизајнирани за TOLECUT Допир-Up пескарење листови (не се вклучени).Овие исклучително цврсти и издржливи блокови обезбеди одлична подлога за отстранување на nibs & работи.УПОТРЕБА : се Користи Toleblock М на големи работи & падови. 4-НАМАЛУВАЊЕ на ЛИСТОВИ : Употреба со TOLECUT 4-Намалување на Листови.Toleblock M НЕМА да одговара 8-Намалување или Целосно Листови.НАПРАВЕН ВО ЈАПОНИЈА : Произведени од страна Kovax, лидери во обложени абразивни технологија за над 90 години, во автомобилската, металугрија, и машини за индустрија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец
  • Новак

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец

DEN 897.60

Тешко, издржлив, и пукнатина отпорни.Чисти сите spills веднаш.Со PSI оценка 10 X повисоки од стандардните premixed