Електроника Центар 3 Случај Пакет за Полнење 10 МДФ Говорникот Subwoofer Spacer 3/4 Прстени со Горила Лепак

Електроника Центар 3 Случај Пакет за Полнење 10 МДФ Говорникот Subwoofer Spacer 3/4 Прстени со Горила Лепак

DEN 547.44

Достапност

10" МДФ јазик или Subwoofer Spacer Прстени Случај Пакет.Секој Комплет Вклучува; ( 3 ) Пакување од МЕДИЈАПАН Прстени; ( 1 ) Горила Лепак (лепак големина ќе се разликуваат).Лесно да додадете 3/4" Spacer за Сопствени Инсталација.Се вклопува во сите 10" Јазик и Subwoofers.Направен од Тешки 3/4" МЕДИЈАПАН.Лесно Paintable или се Подготвуваат.Внатрешни Димензии 9"; Надворешните Димензии 11" Види Слика за детални димензии.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец
  • Новак

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец

DEN 897.60

Тешко, издржлив, и пукнатина отпорни.Чисти сите spills веднаш.Со PSI оценка 10 X повисоки од стандардните premixed