Sandvik Coromant П-Намалување на 151.2 Карбид Разделба Insert, GC235 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, 5E Chipbreaker, 1 најсовремена, R151.2-300 05-5E, 0.0079 Агол Радиус, 30 Вметнете Седиште Големина (

Sandvik Coromant П-Намалување на 151.2 Карбид Разделба Insert, GC235 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, 5E Chipbreaker,

DEN 3503.04

Достапност

Ширина 0.118 инчи 5 E Медиум се Хранат Разделба Десната Рака се Намали 5 Степен Одделение GC235 за Челик, Нерѓосувачки.Внесете Стил R151 Големина 30 V или Железнички Менгеме со Завртка.Десната Рака Сечење Насока Бр на Рабовите 1 Пакет Големина 10. Агол Радиус 0.008 инчи.Sandvik Coromant R151.2-300 05-5 E 235, Т-Max Q-Намалување на Вметнете за Разделба е дел од мрежата на T-Max Q-Cutproduct семејство.Т-Max Q-Cutis универзален еден раб систем за разделба исклучување, grooving и внатрешни лице grooving, погоден за разделба исклучување големи компоненти и длабоко grooving апликации.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа