Керамички Керамика Тркала Прирачник Sculpting Плочата Керамички Алатка - Злато, 25cm

Керамички Керамика Тркала Прирачник Sculpting Плочата Керамички Алатка - Злато, 25cm

DEN 1103.76

Достапност

- Го претвори маса, исто така може да се користи за sculpting, моделот на градење, figurine сликарство, торта декорирање, и повеќе - Ако сте сликар, скулптор или декоратор и се активни во областа на керамика, керамика, цвет уредување, модел одлуки, садови, торта декорација и други уметничка работа, ова плочата е совршен избор.


Параметрите на стоката

- Material:
plastic
- Diameter:
approx. 25cm/9.84inch
Package Includes:
1 Piece Pottery Wheel :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Подобро ви се допаѓа

Piusi САД F0030420D Viscomat, 200/110V
  • Новак

Piusi САД F0030420D Viscomat, 200/110V

DEN 361.68

Проток 2.4 gpm.Оперативен притисок од 170 psi да 355 psi.Автоматското префрлување на и исклучување.Автоpriming пумпа

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец
  • Новак

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец

DEN 897.60

Тешко, издржлив, и пукнатина отпорни.Чисти сите spills веднаш.Со PSI оценка 10 X повисоки од стандардните premixed