Датотеката Организатор Торба,Ретро Желка Мулти Слој Датотека Торба,Home Office Безбедно Документ Организатор со Рачка,Преносни Поднесување Складирање Кутија Носитело

Датотеката Организатор Торба,Ретро Желка Мулти Слој Датотека Торба,Home Office Безбедно Документ Организатор

DEN 1920.00

Достапност

【2 Сметководствена Методи】 : Топ-монтирани удобна рачка и има фиксна рака на грбот на чување на датотеки торба.Оваа складирање торбичка има мека на допир и е еколошки, со одлични нула заштита и шок апсорпција.Преносни датотека организаторите торба има вклучувајќи 4 пасош мрежа џебови,12 картичка слотови,2 мали мрежа џебови,4 папка слоеви и 1 голем простор главниот џеб. ▶Home Office Патуваат Безбедно Торба ▶Fulti-Слој Преносни Поднесување Складирање▶Преграда за складирање, јасна во поглед▶На слоевит дизајн е погодно за чување на документи, сертификати, пасоши, картички, USB штитови и други скапоцености, со што складирање повеќе среди и полесно да се најде. 【Широк Спектар на употреба】 : На folio документ организаторот може да се стави atand заклучување кутија, тоа исто така може да се користи за активности на отворено како што се туризмот, деловните патувања,дневни патувања,вежбање,исто така, може да се користи како складирање торба за вредните предмети и документи.▶Вклучувајќи 4 пасош мрежа џебови, 12 картичка слотови, 2 мали мрежа џебови, 4 папка слоеви и 1 голем простор главниот џеб▶На багаж рака дизајн може да биде забрзана да патуваат багаж за лесно носење. 【Лесно за Чување & Носат】 : преносни безбедно големина is11.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа