LXYNK Стегач за Прицврстување Алатка,MoreChioce Автомобил Топката Кафез Менгеме Plier Цевка Менгеме Cinch Алатка за Употреба со 3/8-инчен 10мм Ratchet Клуч Менгеме Plier Отстранување А

LXYNK Стегач за Прицврстување Алатка,MoreChioce Автомобил Топката Кафез Менгеме Plier Цевка Менгеме Cinch Алатка

DEN 1098.96

Достапност

Материјал : Направен од легиран челик материјал, силна, носат-отпорни, нема рѓа, трајни, и долг животен век.Удобен зафат : пластични не се лизга рачка, конкавна-конвексни дизајн, може да се обезбеди удобност и многу лесно контрола, стегање без притисок.Поле на примена : Погоден за повеќето модели на автомобили.Многу погодна за брза и лесна инсталација и отстранување на е тешко да се стигне до стеги.Тоа е добра алатка за автомобилската техничка работа. _The вкупната должина на caliper е 170mm, и стегање опсег е 50mm.Тоа може да се користи во врска со 10cm ratchet клуч.Пакување листа : 1 x Менгеме клешти.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Piusi САД F0030420D Viscomat, 200/110V
  • Новак

Piusi САД F0030420D Viscomat, 200/110V

DEN 361.68

Проток 2.4 gpm.Оперативен притисок од 170 psi да 355 psi.Автоматското префрлување на и исклучување.Автоpriming пумпа