Ноќта Работи Светла, 2600mAh 270° Широк Зрак Ноќ Одење Headlamp, КОЧАН и XPG 6 Светлина Режими Светла со Сензор за Движење со 2 LED Светло Armband, за Кампување, Трчање, Планинарење, Р?

Ноќта Работи Светла, 2600mAh 270° Широк Зрак Ноќ Одење Headlamp, КОЧАН и XPG 6 Светлина Режими Светла со Сензор

DEN 359.76

Достапност

Можете да ги користите за вклучување/исклучување копче за да лесно да се префрлате помеѓу 6 осветлување начини за да ги задоволат вашите различни потреби.Индукција функција е многу корисно кога ќе се работи со ракавици, или загрижени за валкани headlamp.6 оз е лесен и удобен за носење. 【Брзо Полнење и Долго Траење】 : На полнење работи светилка има вграден-во 2600 m Ah литиум батерија и Тип-C полнење преку USB кабел.Runtime варира од 5h да 10h, во зависност од светлината на чекање можете да изберете.Водење светилка има 6 светлина начини : КОЧАН висока режим, КОЧАН ниска режим, КОЧАН strobe режим, XPG висока режим, XPG ниска режим, XPG strobe режим.Опремени со еластична прилагодливи headband, издржлива и прилагодливи главата лента овозможува удобно се вклопуваат и одличен изглед.Може да се користи од страна на мажите, жените и децата.Можете да ги вклучите светлата на и надвор од едноставно мавтајќи со раката во предниот дел на control panel. 【Интелигентни Сензор за Движење】 : LED работи ламба, исто така, има движење сензори функција.Високо-квалитетни подарок за авантуристи!Пакетот вклучува 1 водење светилка со 1 USB-C полнење кабел и 2 LED светло armband.Информации за производот Пакет : LED работи светилка*1, LED светло armband*2, USB-C полнење кабел*1 Производ Димензии : 3.【Надгради Двојно Светилка и 6 Режими】 : Нашите LED работи светилка се различни од традиционалната оние, ние сме опремени со XPG рефлектори и КОЧАН Широк-Зрак светла.IPX5 значи тоа е заштитена против јавните вода од сите агли, не треба да се грижите ако врне дожд или снег неочекувано.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Piusi САД F0030420D Viscomat, 200/110V
  • Новак

Piusi САД F0030420D Viscomat, 200/110V

DEN 361.68

Проток 2.4 gpm.Оперативен притисок од 170 psi да 355 psi.Автоматското префрлување на и исклучување.Автоpriming пумпа

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец
  • Новак

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец

DEN 897.60

Тешко, издржлив, и пукнатина отпорни.Чисти сите spills веднаш.Со PSI оценка 10 X повисоки од стандардните premixed