XIAOLING 2 парчиња за да се Префрлате Latch Фати Toggle Менгеме Прилагодливи Кабинет Кутии Рачката се Справи со Заклучување Hasp (Боја : Сребро)

XIAOLING 2 парчиња за да се Префрлате Latch Фати Toggle Менгеме Прилагодливи Кабинет Кутии Рачката се Справи

DEN 1000.80

Достапност

1. На метал latch менгеме, главно, за багажникот, големи гради или кутии.Широко се користи на заварување, jigging, поправка поле. 2. Монтажа Дупка со Дијаметар : околу 5mm/0.2";Дизајн : Latch Вратата.Копчето;Материјал : Метал,Пластика;. 3. Челик Latch Фати Клип со Пластичен капак рачка за лесен, безбеден и удобен Зафат. 4. Лесна Инсталација - Само да ги поправат на кабинет вратата или кутија преку countersunk дупка со завртки, многу лесно може да се инсталира.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец
  • Новак

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец

DEN 897.60

Тешко, издржлив, и пукнатина отпорни.Чисти сите spills веднаш.Со PSI оценка 10 X повисоки од стандардните premixed