Датотеката Организатор Торба,Есен Мрежа Мулти Слој Датотека Торба,Home Office Безбедно Документ Организатор со Рачка,Преносни Поднесување Складирање Кутија Носителот

Датотеката Организатор Торба,Есен Мрежа Мулти Слој Датотека Торба,Home Office Безбедно Документ Организатор

DEN 887.76

Достапност

Можете лесно може да го носи нашиот значаен документ организатор или поправи тоа на багаж за патување.【Водоотпорен & Материјал】 : Направен од високо квалитетни и издржливи polyeser ткаенина,може да биде водоотпорен во дневниот life Can ефикасно да се заштитат важните документи од дожд, прашина и гребнатини. 【2 Сметководствена Методи】 : Топ-монтирани удобна рачка и има фиксна рака на грбот на чување на датотеки торба. 【Широк Спектар на употреба】 : На folio документ организаторот може да се стави atand заклучување кутија, тоа исто така може да се користи за активности на отворено како што се туризмот, деловните патувања,дневни патувања,вежбање,исто така, може да се користи како складирање торба за вредните предмети и документи.▶Засилен преносни,се чувствуваат Удобно рака, цврсти , удобен и издржливи. 【Лесно за Чување & Носат】 : преносни безбедно големина is11.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа