6 Пакет на Кујнски Мијалник Затка Цедилка,Carry360 Анти-Затнување Нерѓосувачки Челик Потоне Располагање Затка, Перфорирани Кошница Одвод Филтер Сито или Задржи Водата

6 Пакет на Кујнски Мијалник Затка Цедилка,Carry360 Анти-Затнување Нерѓосувачки Челик Потоне Располагање Затка,

DEN 383.76

Достапност

Задната кошница е лесно за чистење, само празни тоа.Заштитете го вашиот цевки од оштетување или затнати фамилии од фаќање на било големи остатоците од храна или прибор за јадење кои се заглавени во потрошувачка. 【Совршен】Совршено прилагоден за да се спречи загуба на вода, како и протокот на нечистотија.микро перфорации на цедилка ефикасно спречува дури и на најмалите храната од се случува преку.Ефикасна анти-затнување shield овозможува на течноста тече беспрекорно во одвод ,ефикасно затка да остатоците од храна.Мијалникот plug има flanged дизајн, така вие можете безбедно да се укине тоа, без повреда на вашите раце.Ние се посвети на себе си да се направи вашиот дом се чувствуваат повеќе чисти и не-валкани мирис.Тоа може да се спречи долгорочни блокада.Остатоци се фатени додека течноста оди преку неограничен.Ефикасна анти-затнување оклопна дозволува течноста да тече беспрекорно во канализација додека блокирање на остатоците од храна. 【Погоден】мијалникот plug затка и мијалник вирус се погодни за повеќето стандардни фамилии : универзална големина за повеќето 3-1/2 инчен кујнски мијалник канализација или стари потоне филтри во сад,како што се kohler,Отпад Кралот на отпадоци и ѓубре оттуѓување.Нерѓосувачки челик потоне цедилка одговара на повеќето потоне канализација и канти за оттуѓување.Тоа може да го споделите вашата кујна поудобно.И сега ајде да им даде на вашиот некои совети.【Безбедност Дизајн】Овој мијалник цедилка е направен од нерѓосувачки челик метал и опкружен со голем заврши така како подобро да се заштитат рацете од остри рабови сечење вашите раце.Можеби ,сте досадни од вашиот чуден мирис,но не знаат како да се справи со тоа .


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа