ZUQIEE Рамно Тип со Орев Микрометар Опсег 0 13mm Мерен Опсег Завртка

ZUQIEE Рамно Тип со Орев Микрометар Опсег 0 13mm Мерен Опсег Завртка

DEN 1915.20

Достапност

Се користи за алатни машини, тела, посебни мерење алатки и друга опрема прилагодливи микрометар прецизност делови треба да има место 8 DVD, MD, CD-поврзани со CD читаат и пишуваат, оптички пикап леќа производство и тестирање на опрема.Тип : Рамни со лешник.Изработени од нерѓосувачки челик, издржливи.Главата се Многу прецизни, достапни.Опсег : 0-13mm.Добредојдовте , каде што Милиони предмети се чека за вас да се купи и да се надеваме дека ќе се видиме повторно.Опис : - Опсег : 0-13mm - Главата се Многу прецизни, достапни - Направени од не ' рѓосувачки челик, издржлив - Тип : Рамни со орев - Се користи за алатни машини, тела, посебни мерење алатки и друга опрема прилагодливи микрометар прецизност делови треба да има место 8 DVD, MD, CD-поврзани со CD читаат и пишуваат, оптички пикап леќа производство и тестирање на опрема.Спецификација : - Должина на : прибл. 58mm/2.28 inch Package Вклучува : 1 Парче Микрометар Head Please се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга.Нашата компанија ќе ја испорача стоката до вас, како е можно поскоро, логистика брзина е побрз од веб-сајт.


Параметрите на стоката

- Length:
approx. 58mm/2.28inch
Package Includes:
1 Piece Micrometer Head :
Please feel free to contact us if you have any questions, we will do our best to provide you with the best service. Our company will deliver the goods to you as soon as possible, the logistics speed is faster than website. :

Подобро ви се допаѓа

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец
  • Новак

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец

DEN 897.60

Тешко, издржлив, и пукнатина отпорни.Чисти сите spills веднаш.Со PSI оценка 10 X повисоки од стандардните premixed