Детроит Оска - Сите (4) Предни и Задни Диск Сопирачки Комплет Rotors w/Керамички Влошки w/Hardware & Кочница за Полнење Почиста за 2008 година 2008 година 2009 година, Hyundai Santa Fe

Детроит Оска - Сите (4) Предни и Задни Диск Сопирачки Комплет Rotors w/Керамички Влошки w/Hardware & Кочница

DEN 4683.36

Достапност

За 2007-2009 Hyundai Santa Fe.Кочница Rotors се изградени за да се надмине ОЕМ Спецификација и имаат соодветно се вклопуваат и да се заврши се бара за супериорен запирање на моќ.Автентични 100% Керамички Накладките (Со 0% Метален Состав) - Инсталација На Хардвер Вклучени. 10-Годишна Гаранција.Ве молиме проверете ја компатибилноста и приказот за белешки пред купување на објектот, бидете сигурни дека тоа одговара на вашето возило. 2x Предни Диск Сопирачки Rotors R-314892x Задни Диск Сопирачки Rotors R-314412x Пред Керамички накладките (Хардвер Вклучени) : P-12022x Задните Керамички накладките (Хардвер Вклучени) : P-12971x 10oz Кочница Почиста Спреј & 1x 12oz Течност Bottle Fitment : 2007-2009 Hyundai Santa Fe Детроит Оска кочница rotors и влошки се произведени за да се надмине оригинална опрема стандарди и да се обезбеди подобро возење возило.Ние сме водечки снабдувач на возење, контрола на производи за да OE произведувачи на Национално ниво, што експертиза преведува на Детроит Оска е OE-квалитетни Резервни.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа