Happyyami 5Pcs Смола Портата Украс Малата Врата Декорација Микро Пејзаж Украс

Happyyami 5Pcs Смола Портата Украс Малата Врата Декорација Микро Пејзаж Украс

DEN 1224.00

Достапност

МУЛТИ - АПЛИКАЦИЈА : Овие слатки минијатурни украси може да се изгради бајка светот за вас во сад, кој е многу погоден за ставање во цвет садови, риба тенкови, windows, џуџе статуи, статуетки, дрва, растенија, статуетки, мали камења, вили, Градина украси и други.ДЕКОРАЦИЈА : Можете да ги красат аквариум за да се направи аквариум повеќе таписерии и убава, полна со живост и виталност.- Боја : Кафе.Пакет Вклучувајќи 5pcs x Украси.Тоа може да се обезбеди убава за минијатурни куќи од камен, windows, цвет садови, минијатурни градини, бироа, итн.Трајни и сигурни.Карактеристики - Димензии : Околу 5.- Дали денот на Благодарноста, Божиќ или други празници, овој украс во собата е многу погодна како одмор подарок за роднини, пријатели и деца.Тие имаат прекрасна градина вратата дизајн, кои совршено одговараат на различни вкусен растенија садови.Тие можат да бидат микро - пејзаж и фотографија и снимање реквизити.Можете да поставите овие минијатурни фигурини во било која позиција.ДОБАР ПОДАРОК : Дали денот на Благодарноста, Божиќ или други празници, овој украс во собата е многу погодна како одмор подарок за роднини, пријатели и деца.- Овие украси се направени од издржлив смола и може да се користи во затворени простории и на отворено - Боја : Кафе.- Овие слатки минијатурни украси може да се изгради бајка светот за вас во контејнер - Можете да поставите овие минијатурни фигурини во било која позиција.Тоа исто така може да се користи како прв избор за дома мебел и канцелариски мебел.Направени од високо - квалитет синтетичка смола материјал, издржлив.Тоа може да се користи во затворени простории и на отворено.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец
  • Новак

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец

DEN 897.60

Тешко, издржлив, и пукнатина отпорни.Чисти сите spills веднаш.Со PSI оценка 10 X повисоки од стандардните premixed