Универзална Бања Потоне Затка, од не 'Рѓосувачки Челик Pop-Up Мозоци Када Plug,Када Потоне Мозоци Цедилка за 1.1~1.49 Мозоци Дупка 2 Пакет (Сребро)

Универзална Бања Потоне Затка, од не 'Рѓосувачки Челик Pop-Up Мозоци Када Plug,Када Потоне Мозоци Цедилка за

DEN 599.76

Достапност

【Pop-up Мозоци Затка Компатибилност】 Нашиот универзален потоне одвод филтер за внатрешен дијаметар 1.1 во ~ 1.49 во (28mm~38mm) дренажа дупки, без разлика Дали вашиот миење слив или када нашите мозоци затка сите совршено компатибилни.Забелешка : ве Молиме проверете ја големината на вашиот Дренажа штекер нарачување да се осигура дека е целосно компатибилен. 【Обезбедување на квалитет】Нашите потоне shroom користи Направени од не ' рѓосувачки челик и месинг,така што немора да се грижите за rusting и пукаат. 【Анти-затнување функција】Бања pop-up потоне тапа со анти-затнување на филтерот за ефикасно да го спречува губење и прстени од паѓа потрошувачка и предизвикува сабо, но дренажа време е продолжен. 【Лесен за Инсталација Метод】затка во потоне замена многу лесен, без било какви алатки едноставно отстранување на стари потоне приклучок и вметнете нова да се користи директно, Може да се отстрани во секое време да се царинење на косата и остатоци. 【Потоне Мозоци Затка Карактеристики】Нашите потоне цедилка дојде со гумени прстени кои им овозможуваат на потоне да се вклопи совршено и ефикасно да се спречи протекување.Мијалникот се исцеди plug има добра еластичност и може да се затворени или исушена брзо со едноставно им помогнам.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа