C-Стегач за Заклучување Клешти, Заклучување Клешти C‑во Облик на Дрво Брзо се Стега Одредување на Заварување Мулти‑Функција Алатка 6in за Машини, Заварување и Џеб Ду

C-Стегач за Заклучување Клешти, Заклучување Клешти C‑во Облик на Дрво Брзо се Стега Одредување на Заварување

DEN 354.96

Достапност

[Долготрајна УПОТРЕБА] Стега главата со користење на специјална легура на челик печат и формирање, поседуваат добра цврстина, висока цврстина, набитост и издржливост. [СТАБИЛНА] движното и вилиците се пофлексибилни и да го зајакнете, а нема да слајд лесно, многу стабилна. [НЕ е ЛЕСНО ДА 'РЃА] површината на менгеме тело е electroplated, со добар анти‑' рѓа ефект, не е лесно да ' рѓа. [НЕ е ЛЕСНО ДА се ДЕФОРМИРА] На клешти главата и клешти тело се поврзани со заковки, кои не се лесно да се деформира и да падне. [ШИРОКО ПРИМЕНЛИВИ] опашката фино подесување завртка се користи за да се прилагоди на стегање дијаметар на вилици, кои во голема мера се зголемува користењето сценарија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа