Sandvik Coromant П-Намалување на 151.2 Карбид Разделба Insert, H13A Одделение, Необложени, 4E Chipbreaker, 1 најсовремена, L151.2-300 05-4E, 0.0118 Агол Радиус, 30 Вметнете Седиште Големина (Пакување ?

Sandvik Coromant П-Намалување на 151.2 Карбид Разделба Insert, H13A Одделение, Необложени, 4E Chipbreaker,

DEN 2949.60

Достапност

Ширина 0.118 инчи 4 E Висока Хранат Разделба Левата Рака се Намали 5 Степен Одделение H13 A за Алуминиум.Внесете Стил L151 Големина 30 V или Железнички Менгеме со Завртка.Левата Рака Сечење Насока Бр на Рабовите 1 Пакет Големина 10. Агол Радиус 0.0118 инчи.Sandvik Coromant L151.2-300 05-4 E H13 A, Т-Max Q-Намалување на Вметнете за Разделба е дел од мрежата на T-Max Q-Cutproduct семејство.Т-Max Q-Cutis универзален еден раб систем за разделба исклучување, grooving и внатрешни лице grooving, погоден за разделба исклучување големи компоненти и длабоко grooving апликации.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа