Safariland Должност Опрема Глок 20, 21, Chrome Брзо Двојно Пиштол Списание Торбичка (Обична Црна)

Safariland Должност Опрема Глок 20, 21, Chrome Брзо Двојно Пиштол Списание Торбичка (Обична Црна)

DEN 623.76

Достапност

Дизајн Натпревари Сите 2.25" Должност Појаси.Изградена Од Safarilaminate Уникатен Термо Ламинатни.Земја На Потекло : Сад.Број На Модел : 77-383-2. На Safariland Двојно Пиштол Списание Торбичка е изградена од Safari Laminate уникатен термо ламинатни процес.Овој материјал е отпорна на влага, bloodborne патогени и не се распаѓа како природни материјали, што го прави исклучително издржлив и долгорочен професионален изглед на производот.Достапни во Традиционалните Кожа Изгледа Заврши, понудени во Обична, Basketweave и Здраво Сјај, и STX Заврши, помага да се намали weat и солза гребнатини на производот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа