Датотеката Организатор Торба,Патка Зебра Swan Мрежа Мулти Слој Датотека Торба,Home Office Безбедно Документ Организатор со Рачка,Преносни Поднесување Складирање Кутија

Датотеката Организатор Торба,Патка Зебра Swan Мрежа Мулти Слој Датотека Торба,Home Office Безбедно Документ

DEN 1065.60

Достапност

Апсорбира неочекуваните капки и шокови и ги штити од оштетување.На метал патент обезбедува повеќе права за безбедноста на вашите документи.【Водоотпорен & Материјал】 : Направен од високо квалитетни и издржливи polyeser ткаенина,може да биде водоотпорен во дневниот life Can ефикасно да се заштитат важните документи од дожд, прашина и гребнатини.Добар избор за складирање на вредности. 【Лесно за Чување & Носат】 : преносни безбедно големина is11.Не само што може да се стави на чување на датотеки перниче во вашиот дом, канцеларија, безбедно, и шкафче, исто така можете да го земете со вас да travel And можете лесно може да го носи тоа со твоите раце, или да го поправи тоа на патничкиот багаж, слободни раце, голем капацитет за складирање и компактен дизајн, многу погоден за секојдневна бизнис патувања, учење, и други активности.Можете лесно може да го носи нашиот значаен документ организатор или поправи тоа на багаж за патување.▶Вклучувајќи 4 пасош мрежа џебови, 12 картичка слотови, 2 мали мрежа џебови, 4 папка слоеви и 1 голем простор главниот џеб▶На багаж рака дизајн може да биде забрзана да патуваат багаж за лесно носење.93 инчен x 14.Преносни датотека организаторите торба има вклучувајќи 4 пасош мрежа џебови,12 картичка слотови,2 мали мрежа џебови,4 папка слоеви и 1 голем простор главниот џеб. 【Широк Спектар на употреба】 : На folio документ организаторот може да се стави atand заклучување кутија, тоа исто така може да се користи за активности на отворено како што се туризмот, деловните патувања,дневни патувања,вежбање,исто така, може да се користи како складирање торба за вредните предмети и документи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец
  • Новак

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец

DEN 897.60

Тешко, издржлив, и пукнатина отпорни.Чисти сите spills веднаш.Со PSI оценка 10 X повисоки од стандардните premixed