Leotruny Fanny Пакет за Жени Мажи Водоотпорен Работи Пешачење Патуваат Појас Торба Собере Сите Телефони (C03-Сива боја)

Leotruny Fanny Пакет за Жени Мажи Водоотпорен Работи Пешачење Патуваат Појас Торба Собере Сите Телефони (C03-Сива

DEN 311.76

Достапност

Материјал : Висок Квалитет на Вода-отпорни Најлон.Ширина : 2 инчи / 5 cm.Висина : 4 инчен / 10 cm.Тежина : 0.Половината појас може да се прилагоди одговара на вашиот големина, од 26-52inches.ГОЛЕМИНА на : Оваа fanny пакет е околу 13"x 4" x 2", тоа е доволно голем за да го држите клучевите, лични карти, паричници, телефони, слушалки, полнење богатство, пасош и сл.Вие не мора да се грижите за заглавен патент и оштетени.Тоа може да се ослободи вашите раце и да уживате во вашето патување полесно и радосно.Ве молиме не го земе во вода.Водоотпорен.Тоа е најдобар избор за риболов, одење на кучето, патуваат, трчање, пешачење, велосипед, и тема партии.БЕЗБЕДНОСТ : Ова fanny пак има 4 патент џебови во вкупниот, а не е мал скриен патент оддел во внатрешноста на главниот џеб совршен за вашите вредности за дополнителна безбедност.Половината торба направен од висок квалитет на вода-отпорни најлон и може да се поздравниот доказ, но не и целосна водоотпорен.Можете да го носат во предниот дел на вашиот половината, грбот на вашиот колк, коса низ градите или преку рамото.Должина : 13 инчен / 33 cm.Ве молиме не го земе во вода.МАТЕРИЈАЛ : Здрав водоотпорен најлон може да се отпорни на прскање или капка вода за да се обезбеди долгорочна употреба.Половината Обемот : 26 до 52 инчен / 63.ПАТЕНТ : Ова fanny пакет има мазна патентите и црна боја метал патент се повлече, кои се цврсти и издржливи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа